תיקון משאבות מים

כבר לא ממהרים לקנות משאבה חדשה ולבזבז המון כסף. תרשו לנו לתקן לכם את המשאבה בצורה המקצועית ביותר , כך שתחזיק לעוד שנים רבות!
המומחים שלנו מתמחים ב: ◁ תיקון ושיפוץ משאבות לחץ מים ◁ משאבות ביוב  ◁ משאבות טבולות

עבודות מהשטח

שיפוץ משאבות טבולות

שיפוץ משאבות טבולות
שיפוץ משאבות טבולות

התקנת משאבה

התקנת משאבה
התקנת משאבה
 • תיקון משאבות לחץ מים ביתיות

  בעקבות התפתחות הבנייה בארץ, אנו נתקלים יותר ויותר בבניינים מרובי קומות. אחד הקשיים הנוצרים מכך הוא שאיבת המים לקומות העליונות בלחץ אשר יספק מקלחת הגונה, הדחת מים בשירותים ושימוש כללי בבית. לפתרון בעיה זו יוצרו משאבות מים מיוחדות, עם הספק גבוהה לשימוש ולרווחת הדייירים. במקרים של תקלות, נוצר מצב בו דיירים נותרים ללא מים או עם לחץ שאינו מספק. כדי לתת מענה זריז יעיל ומקצועי, חברת א. אטמוספירה מספקת צוות מעולה אשר יפתור את התקלה בכל משאבת מים וחזיר את ביתכם לשגרה בזמן הקצר ביותר.
 • מומחיות בתיקון משאבות ישנות

  משאבות דורשות מומחיות גדולה יותר עקב האופי הרגיש של המנועים הישנים. לחברת א. אטמוספירה משאבות יש את הנסיון הנדרש והצוות המיומן לטפל בכל סוגי המשאבות. ממשאבות טבולות לבריכה או לביוב, עד משאבות מים ישנות. חברתינו תטפל בתיקון הנדרש ואף תחליף משאבה במקרה הצורך על מנת להחזיר את חייכם למסלולם.
 • תקלות מנוע

  כאשר חודרים לכלוך ואבק מבחוץ לתוך המשאבה, ובכך מפריע לפעולתה ונוצר מצב בו המנוע לא מספק את הכח או הלחץ הנדרשים לאספקת המים בבית. במצב כזה מתבצע ניקיון יסודי של המשאבה ומניעת תקלות עתידיות ככל האפשר. קיימת חשיבות למקצועיות בביצוע העבודה, על מנת לחסוך תקלות מיותרות וטעויות העלולות להתבצע בידי ידיים לא מנוסות.
 • מים מזוהמים

  מקורות מים שונים לאספקת המים הביתית עשויים להוות בעיה כשאין אטימה וסינון מוחלטים של מקור המים, דבר הגורם לכניסה של מוצקים שונים לתוך גוף המשאבה ושוב, פוגע בפעילותה התקינה. גם כאן המקצועיות בתיקון המשאבה היא חלק קריטי בתיקון מוצלח. התיקון בדרך כלל מתבצע בפירוק המשאבה כולה, תיקון התקלה או התקלות והרכבתה מחדש.
 • צנרת תקולה ואחריות

  צנרת תקולה ואחריות שילוב של צנרת חלודה יחד עם הלחץ הגבוהה אשר יוצרת המשאבה עלול לגרום להחמרה של תקלה. תיקון נקודתי של פיצוצים בצנרת יכול לפתור בעיות של לחץ מים נמוך. בתחום הצנרת ומשאבות המים, כמו בכל תחום אחר, קיימים עסקנים העלולים לנצל את חוסר הידע של הלקוח על מנת למכור לו ציוד יקר ללא צורך או לספר על תקלות שלא קיימות. בנוסף חשוב להתעקש על אחריות ארוכה ככל האפשר ומכסה ככל האפשר על מנת לחסוך הוצאות עתידיות או לשלם על עבודה שלא נעשתה כראוי.

זמינים לתת לך שירות מיידי

שעות הפעילות שלנו

ראשון - חמישי 08:30-19:00

שירות בתל אביב והסביבה

חומה ומגדל 28, תל אביב יפו
מספר הטלפון : 072-3264193
מייל לשליחת הודעה: yerushalmy@012.net.il

אנא מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם או חייגו למספר 072-3264193

Whatsapp לחץ וקבל הצעת מחיר מיידית!
התייעץ עם מומחה בלחיצת כפתור קבל הצעת מחיר