תיקון צנרת

כאשר מתעורר הצורך להחליף צנרת ביוב, לשדרג או לתקן צנרת ביוב תקולה, תן למומחים של א.אסטמוספירה לדאוג לך לעבודה המקצועית ביותר.

בין אם מדובר בצנרת ביוב או צנרת מים ביתית,

נעבור יחד ביסודיות על כל התהליך וניתן חוות דעת מקצועית ואמינה.

שביעות הרצון שלך היא ערך עליון אצלנו!
למידע נוסף, מחיר החלפת צנרת ביוב ועוד…

לקבלת הצעת מחיר - צרו עימנו קשר

עבודות מהשטח

החלפת מרזב בבניין

החלפת מרזב בבניין
החלפת מרזב בבניין
החלפת מרזב בבניין

התקנת מגוף בצנרת ביוב

התקנת מגוף בצנרת ביוב
התקנת מגוף בצנרת ביוב

שינוי צנרת סניקה

שינוי צנרת סניקה
תיקון צנרת ביוב
 • תיקון צנרת ביוב

  אחת הסיבות להחלפת צנרת ביוב הינה שחיקה לאורך זמן ולכן בעיה בצנרת אינה אומרת בהכרח שאתם נהגתם לא כשורה. חלודה ואבנית מצטברות על דפנות הצינורות, לחץ מים נמוך, נזילות שונות ולעיתים נדירות גם פיצוץ צינורות- כל אלו יכולים לנבוע ממקרים של בלאי מצטבר לאורך זמן. את התיקון ניתן להזמין בכל עת ואין לכם מה לחשוש - לרוב אינסטלטורים מקצועיים לא יפגעו במרצפות ובקירות יותר מאשר צריך- אך לשם כך יש לבחור באנשי מקצוע מהשורה הראשונה כמו המומחים שלנו אשר נבחרים בקפידה.
 • החלפת צנרת ביוב

  החלפת צנרת ביוב היא תהליך שיכול להסתבך אם אתם לא בוחרים באנשי המקצוע הנכונים. חלק מהמקרים שבהם הצנרת מתקלקת הם בגלל בחירה לא נכונה של ציוד. ישנם סוגים רבים של צינורות - מגוולנים, נחושת, מולטיגול, פי. אס וצינורות שחורים ללא תפרים. המגוולנים- מצטיינים בבידוד, עמידותם בפני חום ולחצים שונים. בצינורות הנחושת האיכותיים, שנחשבים המומלצים ביותר לרוב ודורשים ריתוך יסודי, לא תסבלו בכלל מהצטברות בפינות. צינורות המולטיגול כוללים שלוש שכבות של פלסטיק עם מתכת מחוזקים בדבק והיא נחשבת לעמידה במיוחד, גם כנגד קורוזיה.
 • שדרוג צנרת ביוב

  כאמור, מערכת הביוב גורמת להרבה מקרים של בלאי לאורך זמן ועל כן מומלץ לטפל בכל בעיה במהירות האפשרית. אם אינכם בטוחים אם מצב מצריך שדרוג צנרת ביוב - אל תהססו לפנות למומחים שלנו עוד היום.
 • טיפול ואחזקה

  מומלץ לטפל בבעיות בצנרת ביוב ישנה בהקדם האפשרי על מנת למנוע החלפת צנרת ביוב. אם אינכם בטוחים אם אתם זקוקים לטיפולים בצנרת התקשרו אל המומחים שלנו בהקדם על מנת לקבל חוות דעת מוסמכת שתעזור.
 • צנרת תקולה

  צנרת תקולה או צנרת חלודה יחד עם הלחץ הגבוהה אשר יוצרת המשאבה עלול לגרום להחמרה של תקלה. תיקון נקודתי של פיצוצים בצנרת יכול לפתור בעיות של לחץ מים נמוך. בתחום הצנרת ומשאבות המים, כמו בכל תחום אחר, קיימים עסקנים העלולים לנצל את חוסר הידע של הלקוח על מנת למכור לו ציוד יקר ללא צורך או לספר על תקלות שלא קיימות. בנוסף חשוב להתעקש על אחריות ארוכה ככל האפשר ומכסה ככל האפשר על מנת לחסוך הוצאות עתידיות או לשלם על עבודה שלא נעשתה כראוי.

אנא מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם או חייגו למספר 072-3264193

Whatsapp לחץ וקבל הצעת מחיר מיידית!
התייעץ עם מומחה בלחיצת כפתור קבל הצעת מחיר