תיקון צנרת

כאשר מתעורר הצורך להחליף (בדרך כלל בורות רקב), לשדרג (תשתיות קיימות למים ולביוב), לשנות, לנקות קווים (בביוב) ולתקן את התשתיות הקיימות – יש צורך בתיקון או החלפת צנרת (ביוב ו/או צנרת מים ביתית)

תן לנו לדאוג לך לעבודה המקצועית ביות בתיקון או החלפת צנרת. נעבור איתך ביסודיות על כל התהליך וניתן חוות דעת מקצועית ואמינה. שביעות הרצון שלך היא ערך עליון אצלנו! למידע נוסף, מחיר החלפת צנרת ביוב ועוד…

לקבלת הצעת מחיר - צרו עימנו קשר

עבודות מהשטח

החלפת מרזב בבניין

החלפת מרזב בבניין
החלפת מרזב בבניין
החלפת מרזב בבניין

התקנת מגוף בצנרת

התקנת מגוף בצנרת
התקנת מגוף בצנרת

שינוי צנרת סניקה

שינוי צנרת סניקה
 • תיקון צנרת

  אחת הסיבות להחלפת הצנרת הינה שחיקה לאורך זמן ולכן בעיה בצנרת אינה אומרת בהכרח שאתם נהגתם לא כשורה. חלודה, אבנית מצטברת על דפנות הצינורות, לחץ מים נמוך, נזילות שונות ולעיתים נדירות גם פיצוץ צינורות- כל אלו יכולים לנבוע ממקרים של בלאי מצטבר לאורך זמן. את התיקון ניתן להזמין בצע בכל עת ואין לכם מה לחשוש- לרוב אינסטלטורים מקצועיים לא יפגעו במרצפות ובקירות יותר מאשר צריך- אך לשם כך יש לבחור באנשי מקצוע מהשורה הראשונה כמו המומחים שלנו אשר נבחרים בקפידה.
 • החלפת צנרת

  ישנם סוגים רבים של צינורות- מגוולנים, נחושת, מולטיגול, פי. אס וצינורות שחורים ללא תפרים. המגוולנים- מצטיינים בבידוד, עמידותם בפני חום ולחצים שונים- האוויר בצנרת שומרת ומבודדת את הנוזלים בצנרת הזו. בצינורות הנחושת האיכותיים, שנחשבים המומלצים ביותר לרוב ודורשים ריתוך יסודי, לא תסבלו בכלל מהצטברות בפינות. צינורות המולטיגול כוללים שלוש שכבות של פלסטיק עם מתכת מחוזקים בדבק והיא נחשבת לעמידה במיוחד, גם כנגד קורוזיה.
 • שדרוג צנרת ביוב

  כאמור, מערכת הביוב גורמת להרבה מקרים יחסית של בלאי לאורך זמן ועל כן מומלץ לטפל בכל בעיה במהירות האפשרית. אם אינכם בטוחים אם מצב הצנרת תקין- אל תהססו לפנות למומחים שלנו עוד היום. חשוב לציין שטווח המחירים משתנה בהתאם לאופי העבודה, לשם קבלת מחיר טוב אנו ממליצים לערוך סקר שוק קטן וכן לבדוק מהו השירות הטוב ביותר שניתן במחיר סביר.
 • טיפול ואחזקה

  מומלץ לטפל בבעיות בצנרת ישנה בהקדם האפשרי על מנת למנוע החרפת הבעיה לאורך זמן. אם אינכם בטוחים אם אתם זקוקים לטיפולים בצנרת התקשרו אל המומחים שלנו בהקדם על מנת לקבל חוות דעת מוסמכת שתעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות.

אנא מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם או חייגו למספר 072-3264193

Whatsapp לחץ וקבל הצעת מחיר מיידית!
התייעץ עם מומחה בלחיצת כפתור קבל הצעת מחיר