משאבות לחץ מים

כל אחד צריך משאבת לחץ מים בביתו למטרות שונות : משאבת מים חיצונית, משאבה להגברת לחץ מים בדירה או בבניין ועוד.

לפעמים לא צריך לבחור דווקא במשאבת לחץ מים הגדולה או המרשימה ביותר, לפעמים זו דווקא המשאבה הקטנה יותר שתתאים לצרכים שלכם.

חשוב להעניק למשאבות הללו את תשומת הלב המתאימה שכן לעיתים תתקלו בתקלות שונות או מצבים בהם לחץ המים נמוך מדי בברזים השונים בבית, לא אחיד או אפילו חזק מדי.

זכרו כי הכי חשוב להתאים את גודל המשאבה לגודל הצורך, אין טעם להשתמש במשאבה המתאימה לתעשייה בביתכם הפרטי, גם משאבת לחץ מים קטנה תוכל לעשות את העבודה ולדאוג ללחץ מים אחיד ואיכותי בבית כולו.

לשאלות נוספות, אנשי המקצוע שלנו בא.ש. ירושלמי ישמחו לעמוד לרשותכם ולהמליץ על המשאבה המותאמת ביותר עבורכם.

דגמי משאבות לחץ מים

 • מדוע מערכת להגברת הלחץ חשובה ביותר?

  המערכת להגברת הלחץ מיועדת להגברת לחץ מים בנקודות מסוימות שהינן חלשות יותר במערכת. לדוגמה, כאשר לפנינו דירה הממוקמת בקומה גבוהה בבניין - קשה יותר למים להגיע אליה. לשם כך נתקין משאבה להגברת לחץ המים שתשאב את המים מן החלק התחתון ותשחרר אותם בלחץ רצוי בפתח העליון.
 • מה הטעות הנפוצה בבחירת משאבת לחץ מים?

  הטעות הנפוצה ביותר שבמשך הזמן מתבררות כיקרה מאוד, יא שאנשים נוטים לקנות משאבה חזקה ומסיבית מדי שלא מתאימה להגברת לחץ המים בבית. וכך מפספסים הזדמנות פז לחיסכון או להיפך- קונים משאבה חלשה מדי שלא מתאימה ונאלצים להחליפה מאוחר יותר.
 • מהם הגורמים המשפיעים על לחץ המים בסופו של דבר?

  בראש ובראשונה מדובר בסוג הלקוח. לרוב, נשתמש בלחץ הנפוץ שבין 2-4 בר כולל דודי קיטור, ברזים לכיבוי אש, מתזי השקייה, מערכות לטיפול במים, מגדלי קירור, בריכות שחייה ועוד כהנה וכהנה.
 • מה חשיבות התחזוקה של משאבות לחץ המים?

  תפקידו של התרמוסטט שבמשאבה הוא הבחנה בעת ירידה בלחץ המים ובו בזמן להפעיל את המשאבה באופן אוטומטי. יש לציין שבמקרים של לחץ מים עודף אין המצב תקין שכן הוא עלול להוביל בזבוז מיותר של מים כאשר מקרה הקיצון מתבטא בפיצוץ בצנרת. תחזוקת לחץ המים הינה חשובה על מנת שתוכלו לבצע מגוון רחב ביותר של פעולות יומיומיות כמו שטיפת כלים, צחצוח שיניים ועוד...
 • למה יכולה לשמש משאבת לחץ מים?

  בבניינים גבוהים ובדירות העליונות תצטרכו משאבת לחץ מים, אך גם בבתים פרטיים משאבות לחץ מים קטנות יכולות לשמש אתכם לשימושים מגוונים. למשל, תוכלו לבחור במשאבה קטנה עבור מזרקה אשר שם תזדקקו גם להביא לה מים, לדאוג ללחץ הולם וסירקולציה.
 • סיכום

  משאבה להגברת לחץ מים הינן חשובות בכל בית דירה ובניין (פרטי ותעשייתי). אתם מוזמנים לדבר עם המומחים שלנו שישמחו לענות עבורכם על כל שאלה ולעזור לכם בעת ההתקנה. אגב, אנו נשמח גם לבדוק עבורכם תשתיות ישנות וכן להחליף עבורכם במקרים של בלאי או מערכות מיושנות ו/או לא מותאמות.

אנחנו כאן בשבילכם!

ישנם משאבות רבות שיכולות להתאים לביתכם ולהתאמה מושלמת בין הבית למשאבה דרוש איש מקצוע.

חשוב לציין שבשל העובדה שקיימים הרבה סוגים של משאבת מים ביתית אל תמהרו לקנות דווקא את הראשונה שאתם מוצאים או את זו שנראית לכם הכי זולה.

שכן תקלות חוזרות ונשנות יעלו בסופו של דבר יותר ועלויות התיקון יגברו על המחיר של השקעה חד פעמית במשאבה איכותית ומותאמת לביתכם.

בא.ש. ירושלמי נשמח לספק לכם שירות על מנת שתדעו איזו משאבה היא המומלצת ביותר עבורכם במסגרת התקציב.

אל תיפלו למלכודות הללו והרגישו חופשי “להציק” למומחים שלנו בכל שאלה שהיא, אנו נשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה ובכל זמן.

אנא מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם או חייגו למספר 072-3264193

Whatsapp לחץ וקבל הצעת מחיר מיידית!
התייעץ עם מומחה בלחיצת כפתור קבל הצעת מחיר