משאבות ביוב

משאבות ביוב מהווה צורך מרכזי בתעשיות, בתים פרטיים , ענף החקלאות ועוד. שימושייה:

✩מבצעות הפרדה מוצלחת ברמה גבוהה של מוצקים מן הנוזל וע״י כך להפריד את הפסולת מהנוזל עצמו.

✩גורסות וטחונות את אותן מוצקים ולהתמודד גם אתגרים מורכבים כמו מים עכורים ושמן.

✩ משאבות הביוב מפזרות מי השופכין באופן שווה בביוב ומונעות הצפות ופיצוצי צנרת.

גלול מטה ובחר את משאבת הביוב שעונה לצרכייך. תוכל להתייעץ עם המומחים שלנו ללא התחייבות! אנו נתאים לך את משאבת ביוב המותאמת ביותר! 

לקבלת הצעת מחיר - צרו עימנו קשר

סוגי משאבות

גלריית משאבות ביוב

  משאבה חדשה במצב מצוין. פירוק משאב טבולה. תהליך הרכבה של משאבה. משאבה חדשה לפני הרכבתה. משאבת ביוב-לאחר פירוקה מהמערכת. משאבת ביוב בלויה. משאבה ישנה בתהליך החלפתה לחדשה. חיבור הצנרת למערכת הביוב. חפירות והרכבת צנרת ביוב. המשך הרכבת צנרת. פרויקט צנרת ומשאבות ציבורי. חיבורי צנרת ביוב. הסתעפות צנרת ביוב. ביוב לפני ריקון בעזרת משאבות ביוב. משאבות ביוב טבולות לפני הרכבתן. משאבה לאחר פירוק. פתח ביוב להתקנה של משאבות. פיר מים מלא לפני שאיבה. פרויקט צנרת במגרש. חפירה והתקנת צנרת ביוב.
  • מידע כללי

   עבור משתמשים ביתיים יש חשיבות רבה לסוג המשאבות בהן משתמשים בביוב על מנת למנוע סתימות וכן על מנת לתפעל ולתחזק את המערכת באופן שוטף. חשוב לזכור כי סתימות עלולות להיגרם לא רק בשירותים, אלא גם מכל כיור אפשרי בבית או אז יש לקרוא למומחה על מנת שיאתר את מקור הבעיה ויטפל בה במהירות ובמקצועיות.
  • מאפיינים ומפרט טכני

   ישנן מספר משאבות ביוב, חלקן מיועדות לשימוש ביתי (לרוב הן יהיו פשוטות יותר) וחלקן מורכבות ומשוכללות כמו למשל משאבות המינון, אשר לרוב מתאימה למינון כימיקלים במפעלים תעשייתיים. שימושים נפוצים- לרוב השימוש העיקרי של משאבת הביוב יהא למיין את סוגי הנוזלים והפסולת המגיעה אל הביוב, להעביר אותה אל הצינורות המתאימים אם יש צורך אז גם לגרוס את הפסולת המוצקה וכן לפעמים גם לבצע מינון של כימיקלים (רלוונטי לרוב במפעלים תעשייתיים).
  • כיצד לבחור משאבת ביוב

   ראשית כל יש לקחת בחשבון את תוואי השטח וכאשר מדובר בעליות ומורדות רבות חשוב מאד להתייעץ עם מומחה. כאשר מדובר במשאבת ביוב כדאי לחפש את המוצר האיכותי ביותר, גם על חשבון מחיר מעט יותר גבוה, על מנת למנוע החלפה תדירה עקב בלאי וסכנה לסתימות. אם אתם צריכים להתקין משאבת ביוב במפעל אנו ממליצים להיוועץ במומחים שלנו לפני כן בטלפון על מנת שנוכל להתאים לכם את המשאבה הטובה והמתאימה ביותר.
  • כללי בטיחות לעבודה עם סוג המשאבות

   חשוב לווסת את עוצמת המשאבה על מנת שלא לשחוק את מצבריה לשווא. כמו כן, מומלץ להתקין אביזרים נלווים (אם נדרשים לכך) ולהימנע מהשלכת דברים מוצקים, כגון תחבושות היגייניות לביוב כדי להימנע מעומס מיותר על המשאבות. לבסוף- אל תנסו לתקן את המשאבה בעצמכם! קראו לאיש מקצוע מוסמך ומנוסה על מנת שיטפל בבעיה.
  • מרכיב בסיסי בכל מבנה

   משאבת ביוב הינה מרכיב בסיסי בכל מבנה פרטי, ציבורי או תעשייתי ויש לו חשיבות עצומה שלא תסולא בפז. אנו גאים להציג בפניכם את המבחר האיכותי והמובחר שלנו ומזמינים אתכם להתקשר למומחים שלנו עוד היום ולהתייעץ איתם לגבי המשאבה המתאימה ביותר עבורכם!
  • מדוע קיימות משאבות ייחודיות לביוב?

   משום שמדובר באתגר מורכב יחסית הדורש הבנה וביצוע התלויים הן בתנאי השטח והן באופן הפעולה. משאבת הביוב מבצעת הרבה פעולות בו זמנית וחלקן מסוגלות לבצע פעולות מורכבות כמו סינון וגריסה של פסולת מוצקה.

  צפו במשאבה בפעולה:

  אנא מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם או חייגו למספר 072-3264193

  Whatsapp לחץ וקבל הצעת מחיר מיידית!
  התייעץ עם מומחה בלחיצת כפתור קבל הצעת מחיר