התקנת משאבת ביוב

לחברת א.אטמוספירה ניסיון של מעל 50 שנה התקנת משאבת ביוב, תיקון ושיפוץ.

משאבת ביוב מהווה צורך מרכזי בתעשיות, בתים פרטיים ומטרתן:

✩מבצעות הפרדה של הפסולת מהנוזל עצמו.

✩גורסת וטוחנת את המוצקים ולהתמודד גם אתגרים מורכבים כמו מים עכורים ושמן.

✩ משאבת הביוב מפזרת מי השופכין בביוב ומונעות הצפות ופיצוצי צנרת.

גלול מטה ובחר את משאבת הביוב שעונה לצרכייך.

תוכל להתייעץ עם המומחים שלנו ללא התחייבות! אנו נתאים לך את משאבת ביוב המותאמת ביותר! 

לקבלת הצעת מחיר - צרו עימנו קשר

גלריית התקנת משאבת ביוב

  תיקון משאבת ביוב. פירוק משאבת ביוב. תהליך הרכבה של משאבה. משאבה חדשה לפני הרכבתה. משאבת ביוב-לאחר פירוקה מהמערכת. משאבת ביוב בלויה. משאבה ישנה בתהליך החלפתה לחדשה. חיבור הצנרת למערכת הביוב. חפירות והרכבת צנרת ביוב. המשך הרכבת צנרת. פרויקט צנרת ומשאבות ציבורי. חיבורי צנרת ביוב. הסתעפות צנרת ביוב. ביוב לפני ריקון בעזרת משאבות ביוב. התקנת משאבות ביוב. משאבה לאחר פירוק. פתח ביוב להתקנה של משאבות. פיר מים מלא לפני שאיבה. פרויקט צנרת במגרש. חפירה והתקנת צנרת ביוב.
  • מידע כללי

   עבור משתמשים ביתיים יש חשיבות רבה לסוג המשאבות בהן משתמשים בביוב על מנת למנוע סתימות וכן על מנת לתפעל ולתחזק את המערכת באופן שוטף. חשוב לזכור כי סתימות עלולות להיגרם לא רק בשירותים, אלא גם מכל כיור אפשרי בבית או אז יש לקרוא למומחה על מנת שיאתר את מקור הבעיה ויטפל בה במהירות ובמקצועיות.
  • מאפיינים ומפרט טכני

   ישנן מספר משאבות ביוב, חלקן מיועדות לשימוש ביתי (לרוב הן יהיו פשוטות יותר) וחלקן מורכבות ומשוכללות כמו למשל משאבות המינון, אשר לרוב מתאימה למינון כימיקלים במפעלים תעשייתיים. שימושים נפוצים- לרוב השימוש העיקרי של משאבת הביוב יהא למיין את סוגי הנוזלים והפסולת המגיעה אל הביוב, להעביר אותה אל הצינורות המתאימים אם יש צורך אז גם לגרוס את הפסולת המוצקה וכן לפעמים גם לבצע מינון של כימיקלים (רלוונטי לרוב במפעלים תעשייתיים).
  • כללי בטיחות לעבודה עם משאבות ביוב

   חשוב לווסת את עוצמת המשאבה על מנת שלא לשחוק את מצבריה לשווא. כמו כן, מומלץ להתקין אביזרים נלווים (אם נדרשים לכך) ולהימנע מהשלכת דברים מוצקים, כגון תחבושות היגייניות לביוב כדי להימנע מעומס מיותר על המשאבות. לבסוף- אל תנסו לתקן את המשאבה בעצמכם! תיקון משאבת ביוב רק על ידי איש מקצוע.
  • מרכיב בסיסי בכל מבנה

   משאבת ביוב הינה מרכיב בסיסי בכל מבנה פרטי, ציבורי או תעשייתי ויש לו חשיבות עצומה שלא תסולא בפז. אנו גאים להציג בפניכם את המבחר האיכותי והמובחר שלנו ומזמינים אתכם להתקשר למומחים שלנו עוד היום ולהתייעץ איתם לגבי משאבת הביוב המתאימה ביותר עבורכם!

  צפו במשאבה בפעולה:

  אנא מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם או חייגו למספר 072-3264193

  Whatsapp לחץ וקבל הצעת מחיר מיידית!
  התייעץ עם מומחה בלחיצת כפתור קבל הצעת מחיר