התקנת משאבה טבולה

חברת א.אטמוספירה בע"מ מציעה שירותי התקנה, תיקון ושיפוץ משאבות טבולות,
עם ניסיון משנת 1969 ועם צוות עובדים מיומן אמין ומקצועי.

זקוק לשאיבה וניקוז של מים או גריסה לביוב?
בחר משאבה טבולה מומלצת על ידי המומחים שלנו, העונה על צרכיך.
אנו מתחייבים על שירות נהדר , מחיר אטרקטיבי ואספקה מיידית!

לקבלת הצעת מחיר - צרו עימנו קשר

גלריית התקנת משאבה טבולה

  משאבת ביוב בלויה משאבת ביוב לאחר פירוקה מהמערכת משאבה ישנה בתהליך החלפתה לחדשה משאבה טבולה לפני התקנה פירוק משאבה טבולה תהליך התקנה של משאבה תהליך הרכבה של משאבה משאבה חדשה במצב מצוין משאבה שנמצאת לקראת החלפה הוצאת משאבה טבולה לשם ניקוי לוח בקרה חשמלי לתפעול משאבה לוח חשמל לתפעול משאבות משאבה טבולה חלודה לאחר שימוש רב משאבת הגברת לחץ משאבת מים טבולה ישנה לאחר פירוק צנרת חיצונית צנרת פרוסה ברשת שמחוברת למשאבה טבולה לוח חשמל לבקרה על המשאבות משאבה ישנה לאחר פירוק משאבות לחץ מי מותקנות צנרת מרכזית מורכבת לוח חשמלי לשליטה במשאבות משאבה טבולה חלודה שיצאה משימוש שימוש במשאבות טבולות צנרת בגינת בית פרטי משאבה טבולה תפוסה שלט חשמלי לשליטה במשאבות משאבה תפוסה לפני תיקון

  עבודות מהשטח

  התקנת לוח פיקוד

  התקנת לוח פיקוד
  התקנת לוח פיקוד

  שיפוץ רשת למשאבה טבולה

  סידור רשת נירוסטה

  התקנת משאבות טבולות

  התקנת משאבות טבולות
  התקנת משאבות טבולות

  תיקון משאבה טבולה מסתימה

  • מידע כללי

   המשאבות הטבולות צורכות אנרגיה רבה בשל השימושים הרבים שלה והעובדה שיש להן כמה דרגות עבודה שונות. חשוב לציין כי כאשר משתמשים במשאבה לא בדרגה או לשימוש המתאים לה עלול לגרום לעבודה פחות יעילה ואף לנזק שיצריך תיקון משאבה טבולה.
  • סוגי משאבות טבולות

   המשאבות הטבולות מגיעות עם מאיץ וורטקס אוטומטי או רגיל. ישנה משאבה טבולה עם מאיץ סגור ויש גם משאבה עם רגל ומובילים משאבות מנירוסטה או מפלסטיק. לרוב, המשאבות המומלצות עשויות פלסטיק ונירוסטה,אולם במקרים של עבודה מאומצת או קבועה נעדיף משאבות עשויות פלדה אשר מצד אחד יצרכו חשמל רב יותר אך כך גם ההספק שלהם עולה בהתאם.
  • שימושים נפוצים לשימוש במשאבה

   שאיבת מים במצבים של הצפות, צנרת לא תקינה, שאיבת דלק בתחנות, שאיבה של מי ביוב ועוד. נציין כי השימוש הפופולרי ביותר הוא התקנת משאבות טבולות אשר מנקזות את המים מבורות לניקוז שפכים. בעת מגע עם הנוזל המשאבה מנתבת אותם אל מערכת הביוב על מנת למנוע הצפה של חללים כגון מרתפים ומקלטים.
  • כללי בטיחות לעבודה

   התייעצו עם המומחה בשטח לגבי סוג המשאבה ודרגת העבודה בה מומלץ להשתמש. כמו כן, התקנת משאבה טבולה או שיפוץ משאבה טבולה צריך להתבצע על ידי מומחה.התקשרו אלינו ואנחנו נשלח מומחה מטעמנו אשר יעניק לכם מענה זריז, מקצועי ואמין.
  • משאבות טבולות- מהן ומה תפקידן?

   המשאבה הטבולה היא חלק מקטגוריה רחבה של סוגי משאבות שונים בעלי ייעודים משתנים ומגוונים. משאבות טבולות קיימות כאמור למגוון ייעודים כאשר חלקן מותאמות למים "רגילים" (נקיים), וחלקן למי הביוב, לטיפולים שונים במים אפורים ועוד.
  • צרו עמנו קשר

   זקוקים לשיפוץ משאבה טבולה? החלפת משאבה טבולה לחדשה? אל תהססו! צרו קשר וקבלו ייעוץ ללא עלות. מחכים לשיחתכם...

  כתבות שיעניינו אותך

  אנא מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם או חייגו למספר 072-3264193

  Whatsapp לחץ וקבל הצעת מחיר מיידית!
  התייעץ עם מומחה בלחיצת כפתור קבל הצעת מחיר