משאבה טבולה

משאבות טבולות מטרתן: ✩ שאיבה וניקוז של מים
✩ סחרור או גריסה המותאם במיוחד לנוזלים עכורים ולביובים המכילים פסולת אותה מנתבת המשאבה ישירות לביוב.

בחר משאבה טבולה מומלצת על ידי המומחים שלנו, העונה על צרכיך.
אנו מתחייבים על שירות נהדר , מחיר אטרקטיבי ואספקה מיידית!

לקבלת הצעת מחיר - צרו עימנו קשר

 

 

סוגי משאבות

גלריית משאבה טבולה

  משאבת ביוב בלויה משאבת ביוב לאחר פירוקה מהמערכת משאבה ישנה בתהליך החלפתה לחדשה משאבה חדשה לפני הרכבתה פירוק משאבה טבולה תהליך הרכבה של משאבה תהליך הרכבה של משאבה משאבה חדשה במצב מצוין משאבה שנמצאת לקראת החלפה הוצאת משאבה לשם ניקוי לוח בקרה חשמלי לתפעול משאבה לוח חשמל לתפעול משאבות משאבה טבולה חלודה לאחר שימוש רב משאבת הגברת לחץ משאבת מים טבולה ישנה לאחר פירוק צנרת חיצונית צנרת פרוסה ברשת שמחוברת למשאבה טבולה לוח חשמל לבקרה על המשאבות משאבה ישנה לאחר פירוק משאבות לחץ מי מותקנות צנרת מרכזית מורכבת לוח חשמלי לשליטה במשאבות משאבה טבולה חלודה שיצאה משימוש שימוש במשאבות טבולות צנרת בגינת בית פרטי משאבה טבולה תפוסה שלט חשמלי לשליטה במשאבות משאבה תפוסה לפני טיפול

  עבודות מהשטח

  התקנת לוח פיקוד

  התקנת לוח פיקוד
  התקנת לוח פיקוד

  סידור רשת נירוסטה

  סידור רשת נירוסטה

  התקנת משאבות טבולות

  התקנת משאבות טבולות
  התקנת משאבות טבולות

  תיקון משאבה טבולה מסתימה

  • מידע כללי

   המשאבות צורכות אנרגיה רבה בשל השימושים הרבים שלה והעובדה שיש לה כמה דרגות עבודה שונות. חשוב לציין כי כאשר משתמשים במשאבה לא בדרגה או לשימוש המתאים לה עלול לגרום לעבודה פחות יעילה שאף עשויה לפגום באיכות המשאבה עצמה לאורך זמן.
  • סוגי משאבות טבולות

   המשאבות הטבולות מגיעות עם מאיץ וורטקס אוטומטי או רגיל. ישנה משאבה טבולה עם מאיץ סגור ויש גם משאבה עם רגל ומובילים משאבות מנירוסטה או מפלסטיק. לרוב, המשאבות המומלצות עשויות פלסטיק ונירוסטה,אולם במקרים של עבודה מאומצת או קבועה נעדיף משאבות עשויות פלדה אשר מצד אחד יצרכו חשמל רב יותר אך כך גם ההספק שלהם עולה בהתאם.
  • שימושים נפוצים לשימוש במשאבה

   שאיבת מים במצבים של הצפות, צנרת לא תקינה, שאיבת דלק בתחנות, שאיבה של מי ביוב ועוד. נציין כי השימוש הפופולרי ביותר הוא התקנת משאבות אשר מנקזות את המים מבורות לניקוז שפכים. בעת מגע עם הנוזל המשאבה מנתבת אותם אל מערכת הביוב על מנת למנוע הצפה של חללים כגון מרתפים ומקלטים.
  • כללי בטיחות לעבודה

   התייעצו עם המומחה בשטח לגבי סוג המשאבה ודרגת העבודה בה מומלץ להשתמש. כמו כן, אל תנסו לתקן את המשאבות לבד אם אינכם בטוחים מה צריך לעשות. התקשרו אלינו ואנחנו נשלח מומחה מטעמנו אשר יעניק לכם מענה זריז, מקצועי ואמין.
  • צרו עמנו קשר

   אם אתם חושבים שאולי תזדקקו למשאבה טבולה- אל תהססו! הרימו טלפון ותקבלו מאיתנו ייעוץ ללא עלות. מחכים לשיחתכם...
  • משאבות טבולות- מהן ומה תפקידן?

   המשאבה הטבולה היא חלק מקטגוריה רחבה של סוגי משאבות שונים בעלי ייעודים משתנים ומגוונים ועל כן יכולה לבצע פונקציות ייעודיות רבות בהצלחה. משאבות טבולות קיימות כאמור למגוון ייעודים כאשר חלקן מותאמות למים "רגילים" (נקיים), חלקן למי הביוב, לטיפולים שונים במים אפורים ועוד כהנה וכהנה.
  • כיצד בוחרים משאבה טבולה?

   יש לבחון את אופי העבודה הדרוש- עד כמה היא אינטנסיבית, כמות הנוזלים, אופי הנוזלים, מה הן הדרישות השונות מן המשאבה, האם צפויה לעבור פסולת מוצקה, האם העבודה הינה קבועה או זמנית (כמו בתחנות דלק, למשל) ועוד... אנו ממליצים בחום בכל מקרה להתייעץ עם המומחים שלנו שישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה.
  • מהם סוגי המשאבות הקיימים?

   ניתן לחלק את המגוון הרחב של המשאבות הטבולות לשתי קטגוריות מרכזיות- משאבות מים חשמליות ומשאבות מים הפועלות על מנוע דיזל או בנזין (דהיינו, מנוע הפועל על בעירה חיצונית). כאשר נדרשת שאיבת מים חשוב מאוד להתאים באופן המיטבי את המשאבה לאופי הפעולה על מנת לייעל את העבודה.

  כתבות שיעניינו אותך

  אנא מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם או חייגו למספר 072-3264193

  Whatsapp לחץ וקבל הצעת מחיר מיידית!
  התייעץ עם מומחה בלחיצת כפתור קבל הצעת מחיר