משאבות טבולות לביוב

משאבה טבולה לביוב מתאימה בראש ובראשונה למערכת הביוב שכן מגוון האפשרויות שהיא מספקת, הן מבחינת מים נקיים, מול שמן ומים עכורים ואפורים.

בחרנו בקפידה עבורך את הדגמים הכי טובים, שהוכיחו את עצמם לאורך שנים! משאבה טבולה לביוב טוחנת, גורסת, מפרידה בין מוצקים לנוזלים- היא הרכישה הבאה שלכם.

אנו מתחייבים להתקין לכם את המשאבה במקצועיות ומסירות מירבית!

לקבלת הצעת מחיר - צרו עימנו קשר

דגמי משאבות טבולות לביוב

  • משאבות טבולות לשמירה על היגיינה

    הביוב יכול להוות אחד המקומות להתפתחותם של חיידקים שונים ולהתפרצות של מחלות. הרחקת השפכים המגיעים אל הביוב מאנשים, וטיפול בביוב עד כמה שאפשר בעזרת משאבות טבולות לביוב, וללא צורך בכוח אדם גדול הוא אחד היתרונות הגדולים של החיים המודרניים, לעומת העבר, בו פינוי השפכים מבורות הספיגה נעשתה באופן ידני, עם כל הסכנות הכרוכות בכך. יש משאבות טבולות אשר מתאימות בגודלן לבורות של בתים פרטיים, ויש משאבות אשר מתאימות בגודלן לשימוש ציבורי, על ידי עיריות ומועצות מקומיות. בנוסף, המשאבות היום עשויות מחומרים מתכתיים חזקים. הן אטומות לגמרי, ומחזיקות מעמד שנים רבות.
  • סוגים שונים של משאבות

    יש משאבות טבולות ניידות אשר מותאמות לטיפול בביוב. עם אלה משתמשים באופן נקודתי כאשר יש בעיה בלתי צפויה, וצריך לנקז ביוב ממקום שבדרך כלל אין בו קשיים. באזורים "מועדים לפורענות" כמו מקומות נמוכים ביישוב, או אזורים בהם יש עליות ומורדות, בהם חובה לדחוף את זרימת הביוב קדימה, בכדי שלא תיעצר או תסתום את הצינורות, ותגרום להצפה, מתקינים על פי רוב משאבות טבולות קבועות, נייחות, ואלה גם מצוידות במנגנון בקרה אשר מופעל באופן אוטומטי. כאשר גובה השפכים בבור הספיגה מגיע לרמה מסוימת, אותה קובעים מראש, נכנסת המשאבה לפעולה מיידית.

מה עוד חשוב לדעת?

משאבות טבולות לביוב חשובות במיוחד כאשר תוואי השטח אינו אחיד או אז יש צורך במשאבה איכותית על מנת לטפל בגבהים למול מורדות בדרך.

כמו כן, חשוב להתקין משאבה איכותית בשביל יצירת לחץ חיצוני על מנת למנוע את הסכנות שנובעות מפיצוצי צינורות.
כמו עליית הביוב על גדותיו והצפות שונות ולחלק את מי השופכין באופן שוויוני עד כמה שניתן בתעלות הביוב.

התקנת משאבה טבולה לביוב

התקנת משאבות טבולות צריכה להתבצע רק על ידי איש מקצוע מיומן בתחום.

בזמן ההתקנה יש צורך לעשות לכל משאבה התאמה ספציפית על פי כמות השפכים, גובה בור הספיגה, קצב השאיבה ועוד.
רק התאמה מדויקת תביא לשאיבה נכונה של הביוב, מבלי לבזבז אנרגיה מיותרת.

נשמח לייעץ לך במיידית – צור איתנו קשר ונעזור ללא התחייבות. רק מתחייבים על האיכות 🙂 

 072-3264193

אנא מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם או חייגו למספר 072-3264193

Whatsapp לחץ וקבל הצעת מחיר מיידית!
התייעץ עם מומחה בלחיצת כפתור קבל הצעת מחיר