משאבות כיבוי אש

אנחנו בחברת א.אטמוספירה מתמחים בהתקנת משאבות כיבוי אש אשר מונעת נזק רב ומצילה חיים!
על כן, סביר שתמצא בכל בית עסק, מפעל או בניין ציבורי משאבה לכיבוי אש.

צוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בבחירת והתקנת משאבת כיבוי אש.

לקבלת הצעת מחיר - צרו עימנו קשר

עבודות מהשטח

התקנה משאבות לכיבוי אש

התקנה משאבות לכיבוי אש
התקנה משאבות לכיבוי אש
התקנה משאבות לכיבוי אש

משאבות כיבוי אש על גג

התקנת משאבת כיבוי אש על גג
התקנת משאבת כיבוי אש על גג
התקנת משאבת כיבוי אש על גג

תיקון משאבות כיבוי אש

תיקון משאבת כיבוי אש

פרויקט על הים נתניה - מערכת כיבוי אש + לחץ מים

משאבת כיבוי אש
משאבת כיבוי אש
משאבת כיבוי אש
 • מידע כללי על משאבות לכיבוי אש

  לרוב נזדקק למשאבות לכיבוי אש בכל מבנה בו תהיה בעיה מסוימת בצנרת בבניין וכן יש לקחת בחשבון שלחץ המים יורד ככל שעולים לקומה גבוהה יותר- ועל כן יש צורך ב"דחיפה" חיצונית למים על מנת שיגיעו ליעדן בלחץ הראוי והיעיל.
 • מאפיינים כלליים למשאבות

  לכיבוי אש- הן יכולות לעבוד על מספר מקורות אנרגיה כאשר בשביל לבחור ביניהן מומלץ להיוועץ באיש מקצוע. יש העובדות על קיטור, חשמל או מנוע דיזל ומומלץ שלא לנסות לבחור ביניהן באופן "שרירותי" אלא רק לאחר התייעצות עם מומחה.
 • שימושים נפוצים

  כאמור- לכבות את האש. עם זאת חשוב להבהיר שעל אף חשיבותן של הספרינקלרים- אין להסתמך עליהם באופן עיוור ומוחלט ובמקרי הצורך יש לקרוא לשירותי כיבוי האש וכן להכין גיבויים מבעוד מועד על מנת להציל חיים.
 • מקרים חיוניים להימצאות משאבה

  במספר מקרים ניתן להניח מראש שתהיה קיימת בעיה של לחץ מים בצינורות,כאשר במקרה זה כדאי לדאוג להתקנת משאבות כיבוי אש מבעוד מועד. מקרה אחד הוא במבנים רבי קומות, בהם לחץ המים יורד ככל שהקומה גבוהה יותר. הלחץ הרגיל של המים בצנרת אינו מספיק על מנת להחזיק לגובה רב ללא 'דחיפה' חיצונית. דחיפה שכזו נותנות משאבות כיבוי האש הדוחסות את המים ובכך מפעילות לחץ אשר מסייע למים לעלות גם לקומות הגבוהות ללא מאמץ. בנוסף, חיוני להתקין משאבות מסוג זה במקומות הכוללים שטח גדול המכוסה בספרינקלרים. ככל שהשטח המכוסה גדול יותר, כך יורד לחץ המים, שכן כשכמות מים מוגבלת מתחלקת בין כל מוקדי הכיבוי היא אינה עוצמתית דייה.
 • כללי בטיחות

  בשל העובדה שמדובר באמצעי בטיחות נציין כי מומלץ לקיים תרגילים מדי פעם לכל המשרד/ בניין וכן לא להשתמש בספרינקלרים לצורכי "שעשוע". לאזהרות נוספות מומלץ לשאול את איש המקצוע שיתקין את המשאבה.
 • כיצד לבחור משאבה לכיבוי אש?

  אל תעשו זאת לבד. מומלץ מאד להתייעץ עם מומחים בתחום על מנת שיעריכו את מצב הצינורות במקום, הבניין, יעשה את כל החישובים הנדרשים ויעזור לכם לבחור בין המשאבות לזו המותאמת ביותר עבורכם. יש לכך חשיבות עצומה ועל כן חשוב מאד שלא "לחפף" בבחירת המשאבה הזו.
 • כיצד מסייעות משאבות לכיבוי אש?

  טיפול בשריפה אוטומטי יכול להיות מטופל רק על ידי ספרינקלרים וגלאי עשן. אולם שריפות עלולות לעתים להתפשט במבנים שאינם כוללים בתוכם מערכות לכיבוי אש. על מנת לספק בכמות רצויה את מקורות המים הנדרשים לכיבוי השריפה בכמה מקומות במקביל יש צורך בפעולתה של משאבה לכיבוי אש. היתרון של משאבות אלו נעוץ בכך שהן מצליחות להשתלט על אש שפרצה בכמה מוקדים שונים במבנה מסוים באמצעות הגברת לחץ המים.

אנא מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם או חייגו למספר 072-3264193

Whatsapp לחץ וקבל הצעת מחיר מיידית!
התייעץ עם מומחה בלחיצת כפתור קבל הצעת מחיר