משאבות למגדלי קירור

ציוד מינון, בקרה, ווידוא איכות המים והספקה של הכימיקלים השונים.
הם רק חלק מהדרישות של טיפול ותחזוקת מימיו של מגדל הקירור.
מגדלי קירור וחלקיו השונים חשופים להיווצרות משקעי אבנית, המהווים גורם מרכזי להיווצרות בעיות במגדל הקירור.
בעיות אלה עלולות להוביל לנזקים כבדים ולכישלון בתפקוד במערכת.
במיוחד בתקופות החמות ביותר שבהן נדרשת ממנה תפוקה גבוהה.

לקבלת הצעת מחיר - צרו עימנו קשר

עבודות מהשטח

שיפוץ מנוע

שיפוץ מנוע
 • משאבות וואקום

  סוג נוסף של משאבות תעשייתיות אלה הן משאבות וואקום המשמשות למגוון של פעולות כימיות והנדסיות שונות. גם בקטגוריה זו ניתן למצוא מבחר עשיר של משאבות מסוגים וקטגוריות שונות המופעלות על ידי מנגנונים שונים ומותאמות לסביבות וצרכים משתנים. "א. אטמוספירה" מתמחה בשיווק, התקנה ותיקונים של משאבות מכלל הקטגוריות ובפרט משאבות המיועדות לשימוש מסחרי ותעשייתי. אנו נסייע לכם להתאים את המשאבה הנדרשת, נבצע התקנה ובקרה ונספק שירותים משלימים במהלך העבודה התקין, בהתאם לצורך.
 • מנועים למגדלי קירור

  מגדלי קירור מגיעים עם מנועים אשר יעודם הוא לעבוד באופן ממושך ובתנאים לא קלים המלווים בלחות גבוהה. מנועים למגדלי קירור עומדים תחת לחץ רב ובעבודה רצופה של שעות רבות, לכן לא ניתן למנוע תקלות הנובעות מחימום יתר או תקלות של בלאי. אי לכך אם נתקלתם בבעיה או בתקלה במנוע חברת "א.אטמוספירה מתמחים בתיקון מנועים למגדלי קירור.
 • בעיות נפוצות

  קורוזיה היא אחת מהסכנות שאורבות למגדל הקירור, כאשר היווצרותה מובילות למאמץ מוגבל של מערכות המגדל, מקצרות את אורך חייו ואף מובילות להיווצרותה של סכנה בטחונית ובריאותית. משאבות למגדל קירור מסייעות למנוע את תופעת הקורוזיה ותומכות בפעילות תקנית של המגדל. משאבות למגדלי קירור מהוות חלק אינטגראלי בתפעול ותחזוקה של מגדלי הקירור ומהוות חלק אינטגראלי מהפעילות שלהם.
 • תיקון ואחזקת המשאבה

  ישנם גורמים רבים אשר יכולים לגרום לקורוזיה במגדלי קירור , ולמעשה בעיות אלו גורמות למשאבה להתאמץ ולייצר שאיבה מוגברת. מצב זה מצמצם את אורך החיים של המשאבה ומגדיל את רמת הסיכון הבטיחותי והבריאותי. משאבות למגדלי קירור עוזרות למנוע מתופעות אלו לקרות בעתיד כשהמטרה שלהן היא לקרר מערכות על ידי חילוף של חום על ידי מים.

אנא מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם או חייגו למספר 072-3264193

Whatsapp לחץ וקבל הצעת מחיר מיידית!
התייעץ עם מומחה בלחיצת כפתור קבל הצעת מחיר