התקנת משאבת סחרור

משאבות סחרור מיועדות ומותאמות למקומות בהם יש מים ונדרשת פעולת סחרור.
תפקידן למנוע את היווצרותן של בקטריות מסוכנות במים העומדים.
צור עמנו קשר וצוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בבחירת והתקנת משאבת סחרור לצרכייך האישיים

לקבלת הצעת מחיר - צרו עימנו קשר

עבודות מהשטח

שיפוץ משאבות סיחרור

שיפוץ משאבות סיחרור
 • מידע כללי על משאבות סחרור

  משאבות סחרור נועדו, כשמן כן הן, לסחרר את המים, לדאוג לסירקולציה קבועה של המים העומדים. דודי שמש, בריכות, מאגרי מים, כל אלו הן כר פורה ליצירתן של בקטריות מסוכנות שעל ידי משאבות הסחרור ניתן למנוע את היווצרותן.
 • מאפיינים

  ישנן משאבות שונות המותאמות לאתגרים המשתנים- חלקן מתאימות למאגרי מים קרים, חמים, למאגרים גדולים, קטנים ועוד כהנה וכהנה. על מנת להתאים עבורכם את משאבת הסחרור לפני התקנתה אנו ממליצים ליצור קשר עם המומחים שלנו.
 • שימושים נפוצים במשאבה

  כאמור, כל מאגר מים בביתכם, בית העסק או בכל מקום בו אתם רואים מאגר של מים עומדים- סיכוי טוב שיש צורך בהתקנת משאבת סחרור. אתם מוזמנים בחום ליצור אתנו קשר במקרה ואתם חושדים כי אתם זקוקים להתקנה או שיפוץ משאבת סחרור.
 • כללי בטיחות

  אל תתקנו או תשפצו את המשאבה לבד, היעזרו באיש מקצוע לשם כך. המומחים שלנו ישמחו לעזור לכם להחליף ולתקן את המשאבות בעת הצורך, חבל להסתכן כך לחינם.
 • כיצד לבחור משאבת סחרור

  אל תעשו זאת לבד, חבל סתם לרכוש את המשאבה ולהחליף אותה לחינם. התייעצו עם המומחים שלנו מראש. ישנן מספר אלמנטים שצריך לקחת בחשבון כמו למשל גודל המאגר- שעל מנת להתאים את המשאבה הנכונה ביותר עבורכם מומלץ להיעזר באיש מקצוע ותיק.
 • לאיזה שימושים נזדקק למשאבות סחרור?

  בעת עבודה עם כל נוזל שהוא, לרבות מים, יש לוודא כי אנו עובדים ומשתמשים גם במשאבות. המשאבות דואגות להשלים את הפעולה הדרושה עם הנוזל (סחרור, יניקה וכולי). קחו בחשבון כי המשאבה הופכת את הפעולה ליעילה, ראויה ומוצלחת יותר ולעיתים אף לא ניתן כלל לבצע את הפעולה ללא המשאבה שכן היא חלק אינטגרלי, משמעותי וקריטי לפתרון הבעיה הנתונה.

אנא מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם או חייגו למספר 072-3264193

Whatsapp לחץ וקבל הצעת מחיר מיידית!
התייעץ עם מומחה בלחיצת כפתור קבל הצעת מחיר