משאבת לחץ מים

תרשה לנו להגביר משמעותית את לחץ המים בדירה, בבניין מגורים או בעסק שלך. מבחר משאבות מומלצות להגברת לחץ מים שנבחרו בקפידה יתרה (!) ודואגות לייצר עבורך לחץ מים אחיד לאורך כל הצנרת.

כיום ישנם מגוון סוגים של משאבות מים וחשוב לבחור כזו שמותאמת במיוחד לשימוש ומטרותייך השונות. נשמח לעזור ולסייע לך בבחירת והתקנת משאבה איכותית ללחץ מים.

לקבלת הצעת מחיר - צרו עימנו קשר

סוגי משאבות

גלריית משאבת לחץ מים

  משאבות-מפורקות-לפני-התקנתן משאבות-מורכבות-על-צנרת משאבות-לחץ-מים-לאחר-התקנתן הסתעפות-גדולה-של-צנרת-מחוברת-למשאבות-לחץ משאבת-לחץ-מים-קטנה-מותקנת-על-קיר-מבנה משאבות-לחץ-מים-לפני-הרכבה צנרת-מרכזית-במבנה-לפני-התקנת-משאבות לאחר-התקנת-משאבות-לחץ משאבות-לחץ-מים-מורכבות משאבות-לחץ-מים-מורכבות-על-גג-בניין הסתעפויות-צנרת-על-גג משאבות-בזמן-התקנה משאבות-בזמן-התקנה2 משאבות-לחץ-מים-בזמן-התקנה משאבות-אנכיות-להגברת-לחץ-עם-משנה-תדר-1 משאבות-אנכיות-להגברת-לחץ-עם-משנה-תדר-2 משאבות-אנכיות-להגברת-לחץ-עם-משנה-תדר-3 פרופיל-של-משאבות-לחץ-מים הגברת-לחץ-מים-עי-בקר-אלקטרוני התקנה-של-הבקר-האלקטרוני חיבור-המשאבות-למערכת חיבור-מערכת-המשאבות-לקיר-1 חיבור-מערכת-המשאבות-לקיר-2 משאבה-להגברת-לחץ-משנה-תדר-בודד התקנה-של-משאבת-לחץ-מים חדר-צנרת-ומשאבות-לחץ משאבת-לחץ-קטנה-מורכבת-על-קיר משאבה-טבולה-לפני-הרכבה-של-משאבת-לחץ משאבת-לחץ-מים-ומשאבה-טבולה-מורכבות-יחד משאבת-לחץ-משאבה-טבולה משאבת-הגברת-לחץ-מים-בשילוב-משאבה-טבולה משאבה-לאחר-התקנתה חיבור-צנרת-בקיר-לפני-הרכבת-המשאבה איטום-צינורות משאבות-הגברת-לחץ-מים-בחדר-משאבות-וצנרת

  עבודות מהשטח

  הגברת לחץ מים + שידרוג זוג משאבות

  הגברת לחץ מים
  הגברת לחץ מים
  שידרוג זוג משאבות
  שידרוג זוג משאבות

  פרויקט הגוש ת"א - הגברת לחץ מים

  פרויקט המסגר ת"א - הגברת לחץ מים + כיבוי אש

  פרויקט המסגר ת
  פרויקט המסגר ת
  פרויקט המסגר ת
  פרויקט המסגר ת
  פרויקט המסגר ת
  פרויקט המסגר ת
  פרויקט המסגר ת
  פרויקט המסגר ת
  פרויקט המסגר ת

  פרויקט עיר הימים נתניה - משאבות לחץ מים + כיבוי אש

  דגמי משאבת לחץ מים

  • מידע כללי

   ישנן משאבות מסוגים שונים רבים אשר מתחלקות לחשמליות ואלקטרומגנטיות. אגב, בעבר המשאבות היו מכונות מברזל אותן היה צריך להפעיל ידנית, אך משאבות אלו פגו מעולמנו לפני שנים רבות וניתן למצוא אותם רק במקומות של עולם שלישי. המטרה של המשאבה היא ליצור לחץ מים אחיד בכל הצינורות (ולא משתנה לפי הצורך). אי התקנה של משאבת לחץ מים עלול להסתיים בלחץ על הצינור ובמקרה הרע ישנו חשש לפיצוץ צנרת.
  • סוגי משאבות מים

   ישנם סוגים שונים של משאבות להגברת לחץ מים בשוק, אלה פועלות על מנגנונים שונים ומיוצרות בידי יצרנים שונים. על מנת לקבל את המוצר הטוב והמתאים ביותר עבורכם חשוב לקבל ייעוץ והכוונה מקצועית. לאחר שהותאם ונבחר המוצר הטוב ביותר, נספק לכם אותו לאחר בדיקה מקיפה של תקינות וקיומם של כל החלקים הנדרשים לפעילותו, לרבות שסתומים, בסיס, חיישנים, לוח חשמלי וכל שנדרש. ההתקנה תתבצע על ידי איש מקצוע שיספק בהמשך גם בדיקות בקרה, במידת הצורך.
  • אופן ההתקנה

   חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע אמינים, איכותיים ומקצועיים על מנת לקבל את השירות הטוב והיעיל ביותר. כמו כן, חשוב מאד להיזהר ולא לנסות להתקין משאבות שכאלו באופן פרטי משום שזה מעט מסוכן ורוב הסיכויים שאינכם יודעים את כל שצריך לדעת בשביל ההתקנה (שרטוטים מהעירייה וכיוצא באלה).
  • מוצרים נלווים

   אנו מספקים בנוסף למשאבות את כל המוצרים הנלווים הדרושים הכוללים לוח פיקוד, משנה תדרים, בקרים אלקטרוניים, מכלי התפשטות שונים, אלחוזרים, מצופי פיקוד וכן אביזרים שונים וחשובים לצנרת הבניין. בעת ההתקנה חשוב לבצע התאמה בין סוג המשאבה לשימוש הייעודי כאשר כל בניין הוא שונה וישנם הבדלים בין המגזר הפרטי לעסקי.
  • סיכום

   משאבות להגברת לחץ מים הינן חשובות בכל מקום וכל בניין (פרטי ותעשייתי). אתם מוזמנים לדבר עם המומחים שלנו שישמחו לענות עבורכם על כל שאלה ולעזור לכם בעת ההתקנה. אגב, אנו נשמח גם לבדוק עבורכם תשתיות ישנות וכן להחליף עבורכם במקרים של בלאי או מערכות מיושנות ו/או לא מותאמות.
  • מה חשיבות התחזוקה של משאבות לחץ המים?

   תפקידו של התרמוסטט שבמשאבה הוא הבחנה בעת ירידה בלחץ המים ובו בזמן להפעיל את המשאבה באופן אוטומטי. יש לציין שבמקרים של לחץ מים עודף אין המצב תקין שכן הוא עלול להוביל בזבוז מיותר של מים כאשר מקרה הקיצון מתבטא בפיצוץ בצנרת. תחזוקת לחץ המים הינה חשובה על מנת שתוכלו לבצע מגוון רחב ביותר של פעולות יומיומיות כמו שטיפת כלים, צחצוח שיניים ועוד...
  • מהם הגורמים המשפיעים על לחץ המים בסופו של דבר?

   בראש ובראשונה מדובר בסוג הלקוח. לרוב, נשתמש בלחץ הנפוץ שבין 2-4 בר כולל דודי קיטור, ברזים לכיבוי אש, מתזי השקייה, מערכות לטיפול במים, מגדלי קירור, בריכות שחייה ועוד כהנה וכהנה.
  • מדוע מערכת להגברת הלחץ חשובה ביותר?

   המערכת להגברת הלחץ מיועדת להגברת לחץ מים בנקודות מסוימות שהינן חלשות יותר במערכת. לדוגמה, כאשר לפנינו דירה הממוקמת בקומה גבוהה במיוחד- קשה יותר למים להגיע אליה. לשם כך נתקין מערכת להגברת הלחץ שתשאב את המים מן החלק התחתון ותשחרר אותם בלחץ רצוי בפתח העליון.

  כתבות שיעניינו אותך

  אנא מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם או חייגו למספר 072-3264193

  Whatsapp לחץ וקבל הצעת מחיר מיידית!
  התייעץ עם מומחה בלחיצת כפתור קבל הצעת מחיר