התקנת משאבת לחץ מים

תרשה לנו להגביר משמעותית את לחץ המים בדירה, בבניין מגורים או בעסק שלך.

מבחר משאבות מומלצות להגברת לחץ מים שנבחרו בקפידה יתרה (!) ודואגות לייצר עבורך לחץ מים אחיד לאורך כל הצנרת.

כיום ישנם מגוון סוגים של משאבות מים וחשוב לבחור כזו שמותאמת במיוחד לשימוש ומטרותייך השונות.

נשמח לעזור ולסייע לך בבחירת והתקנת משאבה איכותית ללחץ מים.

לקבלת הצעת מחיר - צרו עימנו קשר

גלריית התקנת משאבת לחץ מים

  משאבות-מפורקות-לפני-התקנתן משאבות-מורכבות-על-צנרת תיקון משאבת מים הסתעפות-גדולה-של-צנרת-מחוברת-למשאבות-לחץ משאבת-לחץ-מים-קטנה-מותקנת-על-קיר-מבנה משאבות-לחץ-מים-לפני-הרכבה צנרת-מרכזית-במבנה-לפני-התקנת-משאבות לאחר-התקנת-משאבות-לחץ משאבות-לחץ-מים-מורכבות משאבות-לחץ-מים-מורכבות-על-גג-בניין הסתעפויות-צנרת-על-גג משאבות-בזמן-התקנה התקנת משאבות מים במרכז משאבות-לחץ-מים-בזמן-התקנה משאבות-אנכיות-להגברת-לחץ-עם-משנה-תדר-1 משאבות-אנכיות-להגברת-לחץ-עם-משנה-תדר-2 משאבות-אנכיות-להגברת-לחץ-עם-משנה-תדר-3 פרופיל-של-משאבות-לחץ-מים הגברת-לחץ-מים-עי-בקר-אלקטרוני התקנה-של-הבקר-האלקטרוני חיבור-המשאבות-למערכת חיבור-מערכת-המשאבות-לקיר-1 חיבור-מערכת-המשאבות-לקיר-2 משאבה-להגברת-לחץ-משנה-תדר-בודד התקנה של משאבת לחץ מים חדר-צנרת-ומשאבות-לחץ משאבת-לחץ-קטנה-מורכבת-על-קיר משאבה-טבולה-לפני-הרכבה-של-משאבת-לחץ משאבת-לחץ-מים-ומשאבה-טבולה-מורכבות-יחד משאבת-לחץ-משאבה-טבולה משאבת-הגברת-לחץ-מים-בשילוב-משאבה-טבולה התקנת משאבת מים חיבור-צנרת-בקיר-לפני-הרכבת-המשאבה איטום-צינורות משאבות-הגברת-לחץ-מים-בחדר-משאבות-וצנרת

  עבודות מהשטח

  הגברת לחץ מים + שידרוג זוג משאבות

  הגברת לחץ מים
  הגברת לחץ מים
  שידרוג זוג משאבות
  שידרוג זוג משאבות מים

  פרויקט הגוש ת"א - הגברת לחץ מים

  התקנת משאבת מים במרכז
  התקנת משאבת מים

  פרויקט המסגר ת"א - הגברת לחץ מים + כיבוי אש

  פרויקט המסגר ת
  פרויקט המסגר ת
  פרויקט המסגר ת
  פרויקט המסגר ת
  פרויקט המסגר ת
  פרויקט המסגר ת
  פרויקט המסגר ת
  פרויקט המסגר ת
  פרויקט המסגר ת

  פרויקט עיר הימים נתניה - משאבות לחץ מים + כיבוי אש

   טכנאי משאבות מים
   תיקון משאבות מים במרכז
   התקנת משאבת לחץ מים
  • מידע כללי

   ישנן משאבות לחץ מים מסוגים שונים רבים אשר מתחלקות לחשמליות ואלקטרומגנטיות. אגב, בעבר המשאבות היו מכונות מברזל אותן היה צריך להפעיל ידנית, אך משאבות אלו פגו מעולמנו לפני שנים רבות וניתן למצוא אותם רק במקומות של עולם שלישי. המטרה של המשאבה היא ליצור לחץ מים אחיד בכל הצינורות (ולא משתנה לפי הצורך). אי התקנה של משאבת לחץ מים עלול להסתיים בלחץ על הצינור ובמקרה הרע ישנו חשש לפיצוץ צנרת.
  • סוגי משאבות מים

   ישנם סוגים שונים של משאבות להגברת לחץ מים בשוק, אלה פועלות על מנגנונים שונים ומיוצרות בידי יצרנים שונים.ההתקנה תתבצע על ידי טכנאי משאבות מים שיספק בהמשך גם בדיקות בקרה, במידת הצורך.על מנת לקבל את המוצר הטוב והמתאים ביותר עבורכם חשוב לקבל ייעוץ והכוונה מקצועית.
  • אופן ההתקנה

   חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע אמינים, איכותיים ומקצועיים על מנת לקבל את השירות הטוב והיעיל ביותר. כמו כן, חשוב מאד להיזהר ולא לנסות להתקין משאבות שכאלו באופן פרטי משום שזה מעט מסוכן ורוב הסיכויים שאינכם יודעים את כל שצריך לדעת בשביל ההתקנה (שרטוטים מהעירייה וכיוצא באלה).
  • מוצרים נלווים

   אנו מספקים בנוסף למשאבות את כל המוצרים הנלווים הדרושים הכוללים לוח פיקוד, משנה תדרים, בקרים אלקטרוניים, מכלי התפשטות שונים, אלחוזרים, מצופי פיקוד וכן אביזרים שונים וחשובים לצנרת הבניין. בעת התקנת משאבת לחץ מים חשוב לבצע התאמה בין סוג המשאבה לשימוש הייעודי כאשר כל בניין הוא שונה וישנם הבדלים בין המגזר הפרטי לעסקי.
  • תיקון משאבות לחץ מים ביתיות

   בעקבות התפתחות הבנייה בארץ, אנו נתקלים יותר ויותר בבניינים מרובי קומות. אחד הקשיים הנוצרים מכך הוא שאיבת המים לקומות העליונות בלחץ אשר יספק מקלחת הגונה, הדחת מים בשירותים ושימוש כללי בבית. לפתרון בעיה זו יוצרו משאבות מים מיוחדות, עם הספק גבוהה לשימוש ולרווחת הדייירים. במקרים של תקלות, נוצר מצב בו דיירים נותרים ללא מים או עם לחץ שאינו מספק. כדי לתת מענה זריז יעיל ומקצועי, חברת א. אטמוספירה מספקת צוות מעולה אשר יפתור את התקלה בכל משאבת מים וחזיר את ביתכם לשגרה בזמן הקצר ביותר.
  • מומחיות בתיקון משאבות לחץ ישנות

   משאבות דורשות מומחיות גדולה יותר עקב האופי הרגיש של המנועים הישנים. לחברת א. אטמוספירה משאבות יש את הנסיון הנדרש והצוות המיומן לטפל בכל סוגי המשאבות. חברתינו תטפל בתיקון הנדרש ואף תחליף משאבה במקרה הצורך על מנת להחזיר את חייכם למסלולם.
  • תקלות מנוע

   כאשר חודרים לכלוך ואבק מבחוץ לתוך המשאבה, ובכך מפריע לפעולתה ונוצר מצב בו המנוע לא מספק את הכח או הלחץ הנדרשים לאספקת המים בבית. במצב כזה מתבצע ניקיון יסודי של המשאבה ומניעת תקלות עתידיות ככל האפשר. קיימת חשיבות למקצועיות בביצוע העבודה, על מנת לחסוך תקלות מיותרות וטעויות העלולות להתבצע בידי ידיים לא מנוסות.
  • מים מזוהמים

   מקורות מים שונים לאספקת המים הביתית עשויים להוות בעיה כשאין אטימה וסינון מוחלטים של מקור המים, דבר הגורם לכניסה של מוצקים שונים לתוך גוף המשאבה ושוב, פוגע בפעילותה התקינה. גם כאן המקצועיות בתיקון המשאבה היא חלק קריטי בתיקון מוצלח. התיקון בדרך כלל מתבצע בפירוק המשאבה כולה, תיקון התקלה או התקלות והרכבתה מחדש.

  כתבות שיעניינו אותך

  אנא מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם או חייגו למספר 072-3264193

  Whatsapp לחץ וקבל הצעת מחיר מיידית!
  התייעץ עם מומחה בלחיצת כפתור קבל הצעת מחיר